Aantal profielen en samenstelling DNA-databank vermiste personen

In de DVP worden de volgende soorten DNA-profielen opgeslagen:

  • DNA-profielen van in Nederland vermiste personen
  • DNA-profielen van familieleden van in Nederland vermiste personen
  • DNA-profielen van in Nederland aangetroffen onbekende overleden personen
  • Via Interpol verkregen DNA-profielen die bij vergelijking met de Nederlandse DNA-databank voor Vermiste Personen niet direct een match geven

DNA-profielen van vermiste personen en ongeïdentificeerde stoffelijke resten worden ook opgenomen de DNA-databank van Interpol in Lyon voor internationale vergelijkingen. 

In onderstaand tabel vindt u de samenstelling van het aantal profielen in de DNA-databank voor Vermiste Personen

Samenstelling en groei van de DNA-databank voor Vermiste Personen

Samenstelling en groei van de DNA-databank voor Vermiste Personen
DNA-profielen afkomstig van31-12-201631-12-201731-12-201831-12-201931-12-2020
In Nederland vermiste personen (en van celmateriaal van hun persoonlijke bezittingen)343361379397409
Familieleden van in Nederland vermiste personen10611096115012591335
Onbekende overleden personen (in Nederland aangetroffen)581617665732780
Via Interpol verkregen (familieleden van) vermiste personen uit andere landen256309339436536
Via Interpol verkregen onbekende overleden personen uit andere landen220258272331375
Totaal24612641280531553435
Brontabel als csv (566 bytes)

De samenstelling van de opgenomen familieleden van in Nederland vermiste personen vindt u in onderstaand tabel. 

Familieleden van in Nederland vermiste personen

Familieleden van in Nederland vermiste personen
Familieleden van in Nederland vermiste personen:31-12-201631-12-201731-12-201831-12-201931-12-2020
Ouders268272280291286
Kinderen272283300330348
Broers of zussen251259269295317
Echtgenoten2626262825
Overige familieleden244256275315359
Totaal10611096115012591335
Brontabel als csv (313 bytes)