Aantal profielen en samenstelling DNA-databank vermiste personen

In de DVP worden de volgende soorten DNA-profielen opgeslagen:

  • DNA-profielen van in Nederland vermiste personen
  • DNA-profielen van familieleden van in Nederland vermiste personen
  • DNA-profielen van in Nederland aangetroffen onbekende overleden personen
  • Via Interpol verkregen DNA-profielen die bij vergelijking met de Nederlandse DNA-databank voor Vermiste Personen niet direct een match geven

DNA-profielen van vermiste personen en ongeïdentificeerde stoffelijke resten worden ook opgenomen de DNA-databank van Interpol in Lyon voor internationale vergelijkingen. 

In onderstaand tabel vindt u de samenstelling van het aantal profielen in de DNA-databank voor Vermiste Personen

Samenstelling en groei van de DNA-databank voor Vermiste Personen

Samenstelling en groei van de DNA-databank voor Vermiste Personen
DNA-profielen afkomstig van31-12-201631-12-201731-12-201831-12-2019
In Nederland vermiste personen (en van celmateriaal van hun persoonlijke bezittingen)343361379397
Familieleden van in Nederland vermiste personen1061109611501259
Onbekende overleden personen (in Nederland aangetroffen)581617665732
Via Interpol verkregen (familieleden van) vermiste personen uit andere landen256309339436
Via Interpol verkregen onbekende overleden personen uit andere landen220258272331
Totaal2461264128053155
Brontabel als csv (529 bytes)

De samenstelling van de opgenomen familieleden van in Nederland vermiste personen vindt u in onderstaand tabel. 

Familieleden van in Nederland vermiste personen

Familieleden van in Nederland vermiste personen
Familieleden van in Nederland vermiste personen:31-12-201631-12-201731-12-201831-12-2019
Ouders268272280291
Kinderen272283300330
Broers of zussen251259269295
Echtgenoten26262628
Overige familieleden244256275315
Totaal1061109611501259
Brontabel als csv (278 bytes)